loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Wolf Creek (2005) HD

Wolf Creek (2005) HD

The Thrill Is In The Hunt.Jan. 01, 2005 (Australia)99 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Greg McLean
Director

Aktoret

John Jarratt isMick Taylor
Mick Taylor
Kestie Morassi isKristy Earl
Kristy Earl
Nathan Phillips isBen Mitchell
Ben Mitchell
Teresa Palmer isPool Party People
Pool Party People

Pershkrimi

Disa udhëtar te bllokuar në Australin e larget bien pre e një vrasësi që ofron për të rregulluar makinën e tyre, dhe pastaj i robëron ata.

Loading...
Titulli origjinalWolf Creek
Vleresimi IMDb6.3 58,055 votes
Vleresimi TMDb6.2 236 votes
Loading...