loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
We Own the Night (2007) HD

We Own the Night (2007) HD

Two brothers on opposite sides of the law. Beyond their differences lies loyalty.May. 25, 2007 (USA)117 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

James Gray
Director

Aktoret

Joaquin Phoenix isBobby Green
Bobby Green
Eva Mendes isAmanda Juarez
Amanda Juarez
Alex Veadov isVadim Nezhinski
Vadim Nezhinski
Mark Wahlberg isJoseph Grusinsky
Joseph Grusinsky
Robert Duvall isBurt Grusinsky
Burt Grusinsky
Antoni Corone isMichael Solo
Michael Solo
Tony Musante isJack Shapiro
Jack Shapiro
Danny Hoch isJumbo Falsetti
Jumbo Falsetti
Oleg Taktarov isPavel Lubyarsky
Pavel Lubyarsky

Pershkrimi

Një menaxher klubi në Nju Jork përpiqet të shpëtojë babain dhe vëllain e tij nga mafia ruse.

Loading...
Titulli origjinalWe Own the Night
Vleresimi IMDb6.9 74,537 votes
Vleresimi TMDb6.5 253 votes
Loading...