loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Vixen: The Movie (2017) HD

Vixen: The Movie (2017) HD

An exciting new super hero with powers from the animal kingdom.May. 08, 2017 (USA)75 Min.R
Your rating: 10
9.3 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Curt Geda
Director

Aktoret

Megalyn Echikunwoke isMari McCabe / Vixen (voice)
Mari McCabe / Vixen (voice)
Stephen Amell isOliver Queen/Green Arrow (voice)
Oliver Queen/Green Arrow (voice)
Grant Gustin isBarry Allen/The Flash (voice)
Barry Allen/The Flash (voice)
Emily Bett Rickards isFelicity Smoak / Overwatch (voice)
Felicity Smoak / Overwatch (voice)
Carlos Valdes isCisco Ramon (voice)
Cisco Ramon (voice)
Victor Garber isDr. Martin Stein / Firestorm (voice)
Dr. Martin Stein / Firestorm (voice)
Brandon Routh isRay Palmer / The Atom (voice)
Ray Palmer / The Atom (voice)
Katie Cassidy isLaurel Lance / Black Canary (voice)
Laurel Lance / Black Canary (voice)
Maria Canals-Barrera isDr. Vargas (voice)
Dr. Vargas (voice)
Trevor Devall isDrake / Jones (voice)
Drake / Jones (voice)

Pershkrimi

Afrikania, Mari Mekeib, u rrit jetime pasi prinderit iu vrane nga lakmia, korrupsioni dhe dhuna e pashkak ne vendin e saj. Por Mari refuzon t’i dorezohet terrorit qe e rrethon. Si trashegimtarja e totemit Anansi te familjes, ajo zoteron fuqite e kafsheve, duke filluar nga superfuqia e nje gorille deri tek shpejtesia e nje çite. Nen nofken e Dhelpres, lufton me trimeri ne mbrojtje te botes nga kercenimet si ato qe iu kanosen familjes se saj.

Loading...
Titulli origjinalVixen: The Movie
Vleresimi IMDbNA votes
Loading...