loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Underworld: Awakening (2012) DVD

Underworld: Awakening (2012) DVD

Vengeance ReturnsJan. 19, 2012 (USA, Canada)88 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Stephen Rea isDr. Jacob Lane
Dr. Jacob Lane
Michael Ealy isDetective Sebastian
Detective Sebastian
Sanny van Heteren isBritish newscaster
British newscaster
Jacob Blair isKolb (Officer)
Kolb (Officer)
Robert Lawrenson isWaterfront Cop
Waterfront Cop

Pershkrimi

Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerzore.

Loading...
Titulli origjinalUnderworld: Awakening
Vleresimi IMDb6.4 125,268 votes
Vleresimi TMDb6 1636 votes
Loading...