loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Taking of Pelham 123 (2009) HD

The Taking of Pelham 123 (2009) HD

I can't get it out of my head. I'm gonna die today.Jun. 11, 2009 (USA, UK)106 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Tony Scott
Director

Aktoret

Pershkrimi

Disa burra të armatosur marrin peng një tren në metronë e Nju Jorkut, duke mbajtur peng pasagjerët në këmbim të një shpërblimi dhe duke e kthyer punën e një ditë te zakonshme në një lojë krimi të fshehur pas mendjes së një gjeniu burse.
Loading...
Titulli origjinalThe Taking of Pelham 1 2 3
Vleresimi IMDb6.4 157,043 votes
Vleresimi TMDb6.1 794 votes
Loading...