loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Door in the Floor (2004) HD

The Door in the Floor (2004) HD

Jul. 18, 2004 (USA)111 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Tod Williams
Director

Aktoret

Jeff Bridges isTed Cole
Ted Cole
Kim Basinger isMarion Cole
Marion Cole
Elle Fanning isRuth Cole
Ruth Cole
Jon Foster isEddie O'
Eddie O'

Pershkrimi

Asistent i ri i një shkrimtarit bëhet si gur shahu dhe katalizator në shthurjen e familjes së shefit të tij.

Loading...
Titulli origjinalThe Door in the Floor
Vleresimi IMDb6.7 13,756 votes
Vleresimi TMDb5.9 36 votes
Loading...