loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Adjustment Bureau (2011) HD

The Adjustment Bureau (2011) HD

Fight for your fate.Mar. 03, 2011 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

George Nolfi
Director

Aktoret

Matt Damon isDavid Norris
David Norris
Emily Blunt isElise Sellas
Elise Sellas
John Slattery isRichardson
Richardson
Anthony Mackie isHarry Mitchell
Harry Mitchell
Shane McRae isAdrian Troussant
Adrian Troussant
Michael Kelly isCharlie Traynor
Charlie Traynor
Lisa Thoreson isSuburban Mom
Suburban Mom
Florence Kastriner isSuburban Mom
Suburban Mom

Pershkrimi

Dashuria midis nje politikani te ri dhe premtues me nje balerine po perpiqet te shkaterrohet nga disa forca misterioze!

Loading...
Titulli origjinalThe Adjustment Bureau
Vleresimi IMDb7.1 208,871 votes
Vleresimi TMDb6.5 1471 votes
Loading...