loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Take (2007) HD

Take (2007) HD

It takes a moment to steal a lifetime.Jul. 25, 2008 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Jetët e dy të panjohurve – një nënë e përvuajtur dhe një i varur pas kumarit – takohen në tragjedi. Vitet kalojnë dhe ata duhet të gjejnë paqen me vetveten dhe me njëri tjetrin.

Loading...
Titulli origjinalTake
Vleresimi IMDb6.1 1,207 votes
Vleresimi TMDb6.2 5 votes
Loading...