loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Righteous Kill (2008) HD

Righteous Kill (2008) HD

Most people respect the badge. Everybody respects the gun.Sep. 11, 2008 (USA)101 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jon Avnet
Director

Aktoret

Carla Gugino isKaren Corelli
Karen Corelli
50 Cent isSpider
Spider
Al Pacino isRooster
Rooster
Donnie Wahlberg isDetective Ted Riley
Detective Ted Riley
Brian Dennehy isLieutentant Hingis
Lieutentant Hingis
John Leguizamo isDetective Simon Perez
Detective Simon Perez

Pershkrimi

Dy detektivë të veteranëve të Nju Jorkut punojnë për të identifikuar lidhjen e mundshme midis një vrasjeje të kohëve të fundit dhe një rasti që ata besojnë se e zgjidhën vite më parë; a ka një vrasës serik ende të lirshëm , dhe a kanë vënë ndoshta personin e gabuar prapa hekurave?

Loading...
Titulli origjinalRighteous Kill
Vleresimi IMDb6.0 76,356 votes
Vleresimi TMDb5.9 368 votes
Loading...