loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Planes (2013) HD

Planes (2013) HD

From above the world of CarsAug. 09, 2013 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Klay Hall
Director

Aktoret

Dane Cook isDusty Crophopper (voice)
Dusty Crophopper (voice)
Carlos Alazraqui isEl Chupacabra (voice)
El Chupacabra (voice)
Val Kilmer isBravo (voice)
Bravo (voice)
Julia Louis-Dreyfus isRochelle (voice)
Rochelle (voice)
Brad Garrett isChug (voice)
Chug (voice)
Teri Hatcher isDottie (voice)
Dottie (voice)
John Cleese isBulldog (voice)
Bulldog (voice)
Anthony Edwards isEcho (voice)
Echo (voice)
Sinbad isRoper (voice)
Roper (voice)
Priyanka Chopra isIshani (voice)
Ishani (voice)

Pershkrimi

Një areoplan spërkatës i arave që ka frikë nga lartësitë jeton ëndrrën e tij dhe merr pjesë në një garë rreth globit.

Loading...
Titulli origjinalPlanes
Vleresimi IMDb5.8 37,190 votes
Vleresimi TMDb5.7 554 votes
Loading...