loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Pawn Shop Chronicles (2013) HD

Pawn Shop Chronicles (2013) HD

One small town pawn shop. One big time wild ride.Jul. 12, 2013 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kjo është kronika e një unaze martese e gjetur në një dyqan pengjesh, që ndërthur histori të çuditshme të një qyteti të vogël duke përfshirë maniakë, drogaxhinj dhe vet imituesin e Elvis Presley.

Loading...
Titulli origjinalPawn Shop Chronicles
Vleresimi IMDb5.9 8,929 votes
Vleresimi TMDb5.7 62 votes
Loading...