loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Old School (2003) HD

Old School (2003) HD

All the fun of college, none of the education.Feb. 21, 2003 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Luke Wilson isMitch Martin
Mitch Martin
Leah Remini isLara Campbell
Lara Campbell
Jeremy Piven isDean Gordon Pritchard
Dean Gordon Pritchard
Perrey Reeves isMarissa Jones
Marissa Jones

Pershkrimi

Tre burra janë të zhgënjyer me jetën dhe përpiqen të rikujtone ditët e tyre qe kane kaluar ne kolegj.

Loading...
Titulli origjinalOld School
Vleresimi IMDb7.2 190,894 votes
Vleresimi TMDb6.6 457 votes
Loading...