loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Nikita (1990) HD

Nikita (1990) HD

She murders. So she can live.Feb. 21, 1990 (France, Italy)115 Min.R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në vend që Nikita të dërgohet në burg, i jepet një identitet i ri dhe trajnohet për t’u bërë një vrasëse profesioniste.

Loading...
Titulli origjinalNikita
Vleresimi IMDb7.4 56,871 votes
Vleresimi TMDb7.1 380 votes
Loading...