loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Leokki (2016) HD

Leokki (2016) HD

Oct. 13, 2016 (USA)112 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Yoo Hae-jin isHyung-wook
Hyung-wook
Lee Joon isJae-sung
Jae-sung

Pershkrimi

Një komedi e kundërt që tregon historinë e një vrasësi perfektionist që bie dhe godet kokën në një sauna, duke humbur kujtesen. Kur zgjohet, ndërron identitetin me një aktor të ri dhe të varfër.

Loading...
Titulli origjinal럭키
Vleresimi IMDb6.9 545 votes
Vleresimi TMDb7 9 votes
Loading...