loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Java Heat (2013) HD

Java Heat (2013) HD

Mar. 06, 2013 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Nje amerikan ne indonezi bashkohet me nje polic musliman dhe vihen ne ndjekje te nje terroristi.

Loading...
Titulli origjinalJava Heat
Vleresimi IMDb5.2 4,210 votes
Vleresimi TMDb5 27 votes
Loading...