loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Gone (2012) HD

Gone (2012) HD

No one believes her. Nothing will stop her.Feb. 23, 2012 (USA)94 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kur motra e saj zhduket, Jill është e bindur se vrasësi serial që e rrëmbeu dy vjet më parë është kthyer, dhe ajo vendos për herë të përballet me rrëmbyesin e saj…

Loading...
Titulli origjinalGone
Vleresimi IMDb5.9 36,082 votes
Vleresimi TMDb5.9 281 votes
Loading...