loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Dead Within (2014) HD

Dead Within (2014) HD

Fear is ContagiousAug. 23, 2014 (USA)91 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Gjashtë muaj pas shpërthimit, një burrë dhe grua kanë mbijetuar duke izoluar veten në një kasolle të largët. Të uritur ata duhet të përballen me tmerret që kërcënojnë ata nga jashtë dhe nga brenda.

Loading...
Titulli origjinalDead Within
Vleresimi IMDb3.9 882 votes
Vleresimi TMDb4.4 14 votes
Loading...