loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Criminal (2016) HD

Criminal (2016) HD

Apr. 13, 2016 (USA, UK)113 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ariel Vromen
Director

Aktoret

Kevin Costner isJericho Stewart
Jericho Stewart
Gary Oldman isQuaker Wells
Quaker Wells
Tommy Lee Jones isDr. Franks
Dr. Franks
Ryan Reynolds isBill Pope
Bill Pope
Jordi Mollà isXavier Heimdahl
Xavier Heimdahl
Gal Gadot isJill Pope
Jill Pope
Michael Pitt isJan Stroop - The Dutchman
Jan Stroop - The Dutchman
Amaury Nolasco isEsteban Ruiza
Esteban Ruiza
Alice Eve isMarta Lynch
Marta Lynch
Antje Traue isElsa Mueller
Elsa Mueller

Pershkrimi

Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.

Loading...
Titulli origjinalCriminal
Vleresimi IMDb6.3 37,652 votes
Vleresimi TMDb5.6 451 votes
Loading...