loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Countdown (2011) HD

Countdown (2011) HD

Sep. 29, 2011 (South Korea)119 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

허종호
Director

Aktoret

Lee Kyoung-young isJo Myung-suk
Jo Myung-suk
Jeon Do-yeon isCha Ha-yeon
Cha Ha-yeon
Jung Jae-young isTae Gun-ho
Tae Gun-ho
Min isJang Hyeon-ji
Jang Hyeon-ji

Pershkrimi

Një film aksion ku në qendër të filmit është mashtrimi nëpërmjet bukurisë femërore dhe implikimi i një agjenti kredish në botën e mafies aziatike.

Loading...
Titulli origjinal카운트다운
Vleresimi IMDb6.5 284 votes
Vleresimi TMDb6.1 8 votes
Loading...