loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cold War 2 (2016) HD

Cold War 2 (2016) HD

Sep. 08, 2016 (Hong Kong, China)110 Min.N/A
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Aaron Kwok isSean Lau
Sean Lau
Tony Leung Ka-Fai isM.B. Waise Lee
M.B. Waise Lee
Charlie Yeung isPhoenix Leung
Phoenix Leung
Chow Yun-fat isOswald Kan
Oswald Kan
Eddie Peng isJoe Lee
Joe Lee
Aarif Lee isBilly Cheung
Billy Cheung
Waise Lee isLai Wing-lim
Lai Wing-lim
Janice Man isBella Au
Bella Au

Pershkrimi

Shon Lau është Komisioner i policisë, pas një operacioni të suksesshëm shpëtimi, por gjërat ndryshojnë për keq kur gruan dhe vajzën e tij e rrëmbejnë. Shon duhet të bashkëpunojë me rivalin e tij, zotin Li, që po del në pension. Por çfarë do të ndodhë? Çfarë do të zbulojë Shon Lau?

Loading...
Titulli origjinal寒戰 II
Vleresimi IMDb6.7 1,573 votes
Vleresimi TMDb7 15 votes
Loading...