loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Captain Underpants (2017) HD

Captain Underpants (2017) HD

Jun. 01, 2017 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kevin Hart isGeorge Beard (voice)
George Beard (voice)
Ed Helms isMr. Krupp / Captain Underpants (voice)
Mr. Krupp / Captain Underpants (voice)
Thomas Middleditch isHarold Hutchins (voice)
Harold Hutchins (voice)
Nick Kroll isProfessor Poopypants (voice)
Professor Poopypants (voice)
Jordan Peele isMelvin (voice)
Melvin (voice)
Kristen Schaal isEdith (voice)
Edith (voice)
Dee Dee Rescher isMs. Ribble (voice)
Ms. Ribble (voice)
Brian Posehn isMr. Rected (voice)
Mr. Rected (voice)
Grey Griffin isMiss Anthrope (voice)
Miss Anthrope (voice)
Fred Tatasciore isMr. Meaner (voice)
Mr. Meaner (voice)

Pershkrimi

Dy fëmijë me imagjinatë të madhe Xhorxhi dhe Haroldi hipnotizojnë drejtorin e shkollës së tyre duke e bërë të mendojë se është një super hero gazmor, Kapiten Mbathja.

Loading...
Titulli origjinalCaptain Underpants: The First Epic Movie
Vleresimi IMDb6.3 7,821 votes
Vleresimi TMDb6.6 107 votes
Loading...