loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Walk to Remember (2002) HD

A Walk to Remember (2002) HD

She didn't belong. She was misunderstood. And she would change him forever.Jan. 25, 2002 (USA)101 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Mandy Moore isJamie Sullivan
Jamie Sullivan
Shane West isLandon Carter
Landon Carter
Peter Coyote isReverend Sullivan
Reverend Sullivan
Daryl Hannah isCynthia Carter
Cynthia Carter
Matt Lutz isClay Gephardt
Clay Gephardt

Pershkrimi

Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.

Loading...
Titulli origjinalA Walk to Remember
Vleresimi IMDb7.4 174,065 votes
Vleresimi TMDb7.4 998 votes
Loading...