loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Marvel's Iron Fist 1x12

Bar the Big Boss

Tradhëtia e Ward në familje nuk shkon sipas planit. Danny është ende në kërkim të fuqive të tij dhe përballet me Bakuton.

Mar. 17, 2017

Marvel's Iron Fist season 1

Loading...